Prodej měřicích přístrojů

Společnost A.W.A.L. s.r.o. je autorizovaným distributorem měřicích přístrojů Tramex.

Měřicí přístroje vyráběné irskou společností Tramex představují spolehlivý způsob nedestruktivního měření a detekce vlhkosti stavebních konstrukcí. Díky principu elektrické impedance proniká signál do dostatečné hloubky a je schopen detekovat vlhkost i v pokladních vrstvách pod povrchovou vrstvou. Měření je okamžité. Ovládání přístrojů je snadné.

Přístroje najdou pestré využití v oblasti stavebnictví. Jsou dobrým pomocníkem při stavebních průzkumech. Uplatní se zejména v podlahářství, u dřevostaveb, při sanaci vlhkého zdiva a při kontrole střešních plášťů. V naší nabídce najdete přístroje vhodné pro měření a detekci vlhkosti střešních plášťů, obvodových plášťů, betonových podlah, dřevěných konstrukcí, sádrokartonu, omítkovin i cihelného zdiva.

Filtr dle kategorií:
Měřicí přístroje

CME 4 – Vlhkoměr podkladních betonových a anhydritových vrstev

Nedestruktivní impedanční podlahový vlhkoměr.

CME4
16 335 Kč

Měřicí přístroje

CME 5 - Vlhkoměr betonových desek

Nedestruktivní měřič pro okamžité měření obsahu vlhkosti v betonových deskách podle ASTM F2659 a provádění srovnávacích nebo ekvivalentních údajů v jiných cementových podlahových potěrech.

CME5
17 061 Kč

Měřicí přístroje

CMEXpert II VLHKOMĚR BETONOVÝCH KONSTRUKCÍ

Komplexní podlahový impedanční vlhkoměr.

CMEX2
19 602 Kč

Měřicí přístroje

Digitální hygrometr

Měření parametrů prostředí Kapesní digitální hygrometr umožňuje rychlé a přesné měření relativní vlhkosti, teploty prostředí a teploty rosného bodu. Oblast použití: vnitřní i vnější prostředí kontrolní měření parametrů prostředí Materiál: vzduch Charakteristika: Rychlé měření (v řádu vteřin). Rozsah měření: teplota od -20°C do +50°C; vlhkost od 5% do 95% Stanovuje také teplotu rosného bodu. Napájení na […]

AZ8703
5 445 Kč

TP20
1 694 Kč

Měřicí přístroje

Infračervený povrchový teploměr

Bezkontaktní teploměr Infračervený teploměr povrchových teplot je opatřen laserovým ukazovátkem. Umožňuje okamžité měření povrchové teploty na téměř všech površích bez nutnosti přímého kontaktu měřícího zařízení s povrchem. Oblast použití: podlahy obvodové stěny střechy kontrolní měření Materiál: dřevo omítky cihelné zdivo keramické obklady sádrokarton střešní tepelné a vodotěsné izolace fasádní zateplení ETICS vzduch Charakteristika: Spolehlivé bezkontaktní měření. […]

IRTX
5 445 Kč

Doplňky

Izolovaná RH krabice

Izolovaná RH krabice je určena pro vlhkostní zkoušku povrchu konstrukce. Lze ji připojit k přístrojům CMEXpert a MRH.

RHIH
3 630 Kč

Náhradní díly

Izolované hroty

SP52
2 420 Kč

SP90
1 694 Kč

SP200
2 118 Kč

Verifikační příslušenství

Kalibrační sůl

SAL75
2 904 Kč

Měřicí přístroje

MEP Nedestruktivní vlhkoměr

Analogový impedanční vlhkoměr Nedestruktivní impedanční vlhkoměr širokého využití. Je vhodný pro dřevo, ploché střechy s povlakovou krytinou, systémy suché výstavby, omítky, cihelné zdivo, keramické obklady atd. Analogový přístroj umožňuje rychlé a přesné komparativní měření. Přístroj pracuje na principu elektrické impedance. Mezi pryžovými elektrodami na spodní straně přístroje dochází k přenosu nízkofrekvenčního signálu, který proniká až do hloubky […]

MEP
14 883 Kč

Měřicí přístroje

MRH III Komplexní vlhkoměr

Komplexní digitální impedanční vlhkoměr Kapesní, nedestruktivní, digitální vlhkoměr pracující na principu elektrické impedance. Nabízí tři režimy měření. Jedná se o komplexní zařízení pro ověřování vlhkostního stavu konstrukcí. K přístroji lze připojit odporovou vidlicovou sondu a vlhkostní RH sondu. Oblast použití: podlahářský průmysl dřevařský průmysl – kontrola vlhkosti materiálu při kontrole budov – při kontrole svislých […]

MRH3
18 150 Kč

Měřicí přístroje

PTM2.0 Vlhkoměr pro dřevo

Digitální vlhkoměr Profesionální vlhkoměr pro dřevo a dřevěnné konstrukce. PTM 2.0 má zabudované standardní kalibrace, specifickou kalibraci pro více než 500 druhů dřeva a nastavitelnou teplotní korekci. Přístroj umožňuje rychlé a přesné měření. Vlhkoměr měří hmotnostní obsah vlhkosti dřeva v rozsahu 6 – 46 %. Oblast použití: měření všech dřevěných konstrukcí Materiál: dřevo Charakteristika: Zabudovaná kalibrace pro […]

PTM2.0
12 342 Kč

Doplňky

RH rukávce

Vývrtové rukávce, těsnění a záslepky. Lze objednat samostatně v množství 12 sad nebo 100 sad.

RHSK
2 239 Kč

RHSK100
6 534 Kč

Doplňky

RH sonda (umožní CMEX/MRH/CRH měřit vlhkost a teplotu prostředí a teplotu rosného bodu)

RH sonda pro stanovení relativní vlhkosti, teploty a rosného bodu. RH sondu lze připojit k přístrojům MRH a CMEXpert. Pokud je sonda do přístroje zapojena, přístroj se automaticky přepne do režimu hygrometru. RH sonda umožňuje měření vlhkosti, teploty a rosného bodu v konstrukčních materiálech, např. v betonových podlahách, stěnách ad. Lze ji použít i pro stanovení parametrů vnitřního […]

RHP-LW
8 107 Kč

Doplňky

RH SONDA HYGRO-I

Vlhkostní sonda Hygro-i je nejmodernější vlhkostní sondou pro podlahářský průmysl. Sonda je vhodná pro spolehlivé provedení vlhkostní zkoušky podle amerických předpisů ASTM, britských norem aj. mezinárodních předpisů. Sonda Hygro-i využívá špičkovou technologii k určení relativní vlhkosti, měrné vlhkosti, teploty okolí a teploty rosného bodu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Sonda byla schválena americkou organizací NIST (National Institute […]

HIPP1
4 114 Kč

HIPP1-IE
6 292 Kč

HIPP3
9 922 Kč

RHIE
3 267 Kč

Doplňky

RUKÁVCE A ZÁSLEPKY HYGRO-I

Vývrtové rukávce, těsnění a záslepky. Lze objednat samostatně v množství 12 sad nebo 100 sad. Kód výrobku: RHHL12 (12 sad)                         RHHL50 (50 sad)                         RHHL100 (100 sad)

RHHL12
1 694 Kč

RHHL50
3 751 Kč

RHHL100
4 840 Kč

Měřicí přístroje

RWS Vlhkostní detektor pro stěny a střechy

Impedanční detektor vlhkosti Vlhkostní detektor s několika režimy pro nedestruktivní zhodnocení vlhkosti a vyhledávání netěsností v obálce budovy. Oblast použití: střešní pláště: asfaltové vícevrstvé natavované a lepené povlakové krytiny, jednovrstvé povlakové krytiny (nevodivé), stěrkové systémy vnější zateplovací systémy (ETICS) kontrola provedení a vlhkostního stavu materiálu (např. tepelné izolace pod povrchovou vrstvou) vyhledávání netěsností ad. míst, kde dochází […]

RWS
52 756 Kč

Specializované soupravy

Sada pro střechy

Střešní inspekční spouprava umožňuje nedestruktivní kontrolu vlhkosti pod střešní krytinou a hydroizolačních systémů až do hloubky přibliřně 10 cm, i nedestruktivní měření vlhkosti betonu a dřeva. Souprava je dodávána s doplňky v ochraném kufříku s pěnovou výplní.

RIK5.1
85 063 Kč

Specializované soupravy

Souprava EZ pro beton

Základní souprava pro měření vlhkosti podle mezinárodních norem BS 8201, 8203, 5325 a ASTM F2659 a ASTM F2170. Souprava je dodávána v ochranném cestovním pouzdru.

CZK5.2
31 944 Kč

Specializované soupravy

Souprava EZ pro podlahy

Základní souprava pro okamžité a přesné testování vlhkosti betonových a dřevěných podlah. Souprava je dodávána v ochranném cestovním pouzdru.

FZK5.2
29 040 Kč

Specializované soupravy

Souprava EZ stavební

BSIZK5.2
27 709 Kč

Specializované soupravy

Souprava MASTER na dřevo

PTMMK5.1
21 054 Kč

Specializované soupravy

Souprava Master pro beton

Kompletní souprava pro měření vlhkosi podle mezinárodních norem BS 8201, 8203, 5325 a ASTM F2659 a ASTM F2170. Souprava je dodávána s doplňky v ochranném kufříku s pěnovou výplní.

CMK5.2
55 539 Kč

Specializované soupravy

Souprava MASTER pro podlahy

Kompletní souprava pro pre a post-aplikační testování vlhkosti betonových desek, dřeva a různých jiných podlahových krytin. Souprava je dodávána s mnoha doplňky v ochraném kufříku s pěnovou výplní.

FMK5.2
54 208 Kč

Specializované soupravy

Souprava Master stavební

BSIK5.2
37 026 Kč

Specializované soupravy

Souprava na dřevo

PTMZK5.1
17 545 Kč

Specializované soupravy

Souprava pro podlahy

Kompletní sada pro testování vlhkosti betonu a dřevěné podlahy s ASTM a dalších mezinárodních norem. Souprava je dodávána se základními doplňky v ochraném kufříku s pěnovou výplní.

FIK5.2
35 695 Kč

Doplňky

Zapichovací vidlicová sonda

Ruční vidlicová sonda je doplňková sonda k přístrojům CMEX a MRH pro měření hmotnostní vlhkosti ve dřevě. Pracuje na principu odporového měření.

HH14TP30
3 993 Kč

HH14SP200
4 780 Kč

Doplňky

Zarážecí vidlicová sonda

Zarážecí vidlicová sonda může být použita s přístroji CMEX a MRH pro měření hmotnostní vlhkosti ve dřevě. Je dodávána s kabelem a hroty. Pracuje na principu odporového měření.

HA21SP52
6 534 Kč

Verifikační příslušenství

Zkušební destička pro CME4 a CMEXII

CALCRH
3 388 Kč