O nás

Expertní a projekční kancelář A.W.A.L. byla založena v roce 1996. Od počátku se tato společnost specializovala na problematiku stavebních izolací a stavební fyziky.

Důraz klademe nejen na věcnou a obsahovou správnost, ale i na srozumitelnost a jednoduchost technického řešení.

A.W.A.L. s.r.o. se rychle vypracovala mezi uznávané expertní kanceláře. Naši práci oceňují nejen zákazníci v Praze a České republice, ale i v některých sousedních státech.

A.W.A.L. s.r.o. je držitelem Osvědčení o akreditaci 227/2011 pro zkušební laboratoř č. 1525 – Laboratoř akustiky a osvětlení
Více o Laboratoři akustiky a osvětlení v sekci Měření.

A.W.A.L. s.r.o. působí od roku 2011 v rámci ČR a SR jako autorizovaný distributor měřicích přístrojů irského výrobce Tramex určených pro nedestruktivní měření a detekci vlhkosti ve stavebních konstrukcích. Více informací najdete v sekci Prodej měřicích přístrojů.

Každoročně pořádáme odbornou konferenci Izolace, která informuje veřejnost o aktuálním i historickém dění v oblasti stavebnictví. Část z výtěžku konference Izolace putuje na konto chráněné Dílně Eliáš, která sídlí v Praze.

V rámci naší znalecké a expertní činnosti pravidelně spolupracujeme se znalci, experty a advokáty, kteří doplňují naše znalecké oprávnění nebo s námi spolupracují v právní problematice zpracovávaných znaleckých posudků a další odborné činnosti.

Filozofie poskytovaných služeb

Poskytujeme komplexní služby v celém spektru problémů malých i velkých staveb z pohledu stavebních izolací a stavební fyziky. Nejsme omezeni žádným materiálovým řešením, pokud splňuje předepsané či požadované technické nároky na danou stavbu.

Rádi spolupracujeme na projektech, které vyžadují vysokou technickou odbornost příslušných disciplín.

Potřebujete se poradit?